WindowsGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęćPhoto Manager
Photo Manager ikona

Photo Manager4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Photo Manager 2013 to oprogramowanie graficzne kierowane do amatorów fotografii, umożliwiające kompleksowe zarządzanie i organizowanie zdjęć cyfrowych. Aplikacja daje możliwość podglądu grafiki w niemalże każdym formacie (w tym również plików RAW), katalogowanie fotografii, edycję i obróbkę, przygotowanie do wydruku oraz usuwania duplikatów zdjęć.

Program skupia w sobie bogatą funkcjonalność, jest prosty i intuicyjny w obsłudze oraz wspiera użytkownika na każdym etapie pracy z fotografią, ale nie tylko. Z jego pomocą sprawnie zaimportujemy zdjęcia ze skanera lub aparatu fotograficznego, skatalogujemy je według własnego uznania, dodamy do nich słowa kluczowe, oceny i podpisy, przygotujemy do wydruku lub wykorzystamy do przygotowania pokazu slajdów i galerii internetowej.

Photo Manager 2013 dzięki obsłudze plików RAW z większości aparatów cyfrowych (marki Canon oraz Nicon) i oferowanym funkcjom związanym z obróbką grafiki z powodzeniem wykorzystywany może być do "wywoływania cyfrowych negatywów". Do dyspozycji użytkownika oddano bogaty zestaw opcji i narzędzi przeznaczonych m.in. do regulacji poziomu ekspozycji, balansu bieli, jasności, kontrastu i nasycenia, usuwania szumów oraz wyostrzania, które w połączeniu z wbudowanym histogramem i podglądem zmian w czasie rzeczywistym pozwalają przeprowadzać sprawnie zaawansowaną obróbkę zdjęć cyfrowych. Nie zabrakło oczywiście funkcji kadrowania czy też przetwarzania w trybie wsadowym (zmiana rozmiarów, formatu, nazwy i obracanie o zadany kąt).

Twórcy ponadto wyposażyli aplikację w funkcję wyświetlania informacji EXIF oraz wyszukiwarkę, umożliwiającą bardzo szybkie odszukiwanie zdjęć nie tyle po ich nazwie, co również na podstawie słów kluczowych czy ocen. Pracować ona może z danymi na lokalnym dysku twardym oraz tymi zapisanymi na nośnikach optycznych CD/DVD, dyskach sieciowych, kartach pamięci itp. Bardziej wymagający użytkownicy docenią z pewnością mechanizm pluginów, pozwalających łatwo rozszerzać możliwości programu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 194
Data aktualizacji14 cze 2019
Rozmiar pliku11.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Photo Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)