WindowsGrafikaPrzeglądarki graficznePhoto Mechanic

Photo Mechanic6.0 Build 6496

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Photo Mechanic to profesjonalny program do przeglądania, katalogowania i porównywania zdjęć z wielu kart pamięci, zanim trafią na dysk lub do programu do edycji.

Photo Mechanic wyróżnia się na tle innych przeglądarek zdjęć możliwością zaawansowanego zarządzania ocenami i metadanymi. Poza tradycyjną przeglądarką informacji EXIF dołączonych do każdego zdjęcia, Photo Mechanic pozwala dodawać także informacje o zleceniu, klientach, prawach autorskich i tym podobne, które przydadzą się w pracy zawodowego fotografa. Po uzupełnieniu informacji można szybko przekazać zdjęcia do programu do obróbki.

Ponadto Photo Mechanic pozwala przeglądać pojedyncze zdjęcia w powiększeniu, obejrzeć histogram i wstępnie wykadrować zdjęcie. Podczas przeglądania kolekcji można włączyć widok porównywania i zobaczyć dwa zdjęcia obok siebie. Oceny można dodawać w postaci gwiazdek i kolorowych etykiet.

Z wersji próbnej Photo Mechanic można korzystać przez 30 dni.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCamera Bits
Liczba pobrań679
Data aktualizacji2 cze 2022
Rozmiar pliku310.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)