WindowsArchiwumProgramy archiwalnePhotobie

Photobie7.2.10

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Photobie to darmowy (do zastosowań domowych) i prosty w obsłudze program graficzny wykorzystywany do obróbki zdjęć cyfrowych, który oferuje całkiem spore możliwość edycji.

Poza elementarnymi funkcjami i narzędziami oferuje cały szereg dodatkowych opcji. Wśród nich wymienić należy możliwość tworzenia i obróbki zrzutów ekranowych, zmiany podstawowych właściwości grafiki (rozmiar, obrót o zadany kąt itp.), ale także bardziej zaawansowane, jak np. mechanizm warstw z funkcją duplikowania i wyboru trybu krycia, masek, pędzli i innych. Co ciekawe Photobie wspiera filtry popularnego Photoshopa (format .8BF). Pozwala także otwierać projekty utworzone za pomocą tego programu (pliki PSD), jednak nie rozpoznaje i nie wyświetla poszczególnych warstw.

Dodatkowo narzędzie oferuje również możliwość tworzenia animacji GIF. Dobrze radzi sobie z obsługą grafiki w najpopularniejszych formatach BMP, ICO, GIF, JPG, PNG, TIF, PSD oraz własnym POB, umożliwiając również zapis edytowanych zdjęć itp. do postaci plików PDF. Wadą Photobie jest niezbyt dopracowany interfejs graficzny.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań5 072
Data aktualizacji31 maj 2011
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)