bDZtNcsB
PhotoKit ikona

PhotoKit0.3.9

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PhotoKit to dostępna na wszystkie platformy systemowe przeglądarka graficzna, charakteryzująca się wyjątkowo prostym, a jednocześnie przejrzystym interfejsem użytkownika. Pozwala ona wyświetlać pliki graficzne w najpopularniejszych formatach (m.in. BMP, GIF, ICO, JPEG, JPG, MNG, PBM, PGM, PNG, PPM, TGA, TIF, TIFF, XBM oraz XPM) wraz z zapisanymi w nich danymi EXIF.

bDZtNcsD

Aplikacja działa w trybie pełnoekranowym. Nawigacja możliwa jest z poziomu menu ulokowanego w lewej górnej części okna programu. Najważniejsze funkcje PhotoKit to efekty 3D podczas przeglądania zbioru fotografii oraz możliwość wyświetlania obrazów jako pokaz slajdów. Na chwilę obecną przeglądarka oferuje jedynie możliwość wyświetlania grafiki, jednak jak zapowiada autor wraz z kolejnymi wydaniami wzbogacona ona zostanie o mechanizmy organizowania i zarządzania obrazów.

Przeglądarka PhotoKit rozpowszechniana jest w formie portable, nie wymagającej instalacji w systemie, a jej dużym atutem są niewielkie rozmiary. W większości przypadków aplikacja działa bezproblemowo, jednak podczas testów z dużą ilością zdjęć w wysokich rozdzielczościach aplikacja potrafiła się zawiesić. Warto również zaznaczyć, że nie nadaje się ona na starsze komputery dysponujące niewielkimi partiami zasobów sprzętowych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Producentwang bin
Liczba pobrań681
Data aktualizacji28 sty 2014
Rozmiar pliku4.94 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PhotoKit ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZtNcti
bDZtNctz