bDZufOVx
PhotoLapse ikona

PhotoLapse3.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

PhotoLapse to niewielkie i bardzo proste narzędzie, służące do tworzenia filmików na bazie zdjęć w formacie JPEG. Program bardzo często wykorzystywany jest przez fotografów do generowania tzw. animacji poklatkowych, czyli animacji tworzonych na bazie zbioru zdjęć tego samego kadru wykonanych w różnych (najczęściej krótkich) odstępach czasu.

bDZufOVz

Obsługa programu została uproszczona w takim stopniu, że nie znajdziemy w nim niemal żadnych opcji konfiguracyjnych generowanych animacji. Poza opcją wczytywania zbioru zdjęć na listę i jej podstawowej obsługi aplikacja dysponuje jedynie możliwością definiowania wartości FPS czy też wymuszenia, aby konwersja zdjęć przebiegła "od końca".

PhotoLapse umożliwia zapisanie naszego filmiku z wykorzystaniem dostępnych na komputerze filtrów/kodeków multimedialnych (domyślnie zapisywane są pełne, nieskompresowane klatki).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
PhotoLapse 3.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań1 869
Data aktualizacji4 cze 2014
Rozmiar pliku0.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PhotoLapse ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZufOWe
bDZufOWv