PhotoMagic ikona

PhotoMagic1.2.8

WindowsArchiwumProgramy archiwalnePhotoMagic
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PhotoMagic to zestaw narzędzi do kompleksowej obróbki fotografii, kierowany w głównej mierze do użytkowników domowych. Wyposażony został w paletę najważniejszych funkcji edycji, które wykorzystać można do niwelowania podstawowych niedoskonałości zdjęć, wzbogacania ich o ciekawe efekty czy też wydruku.

W skład PhotoMagic wchodzi 5 aplikacji, które uruchomić można z poziomu głównego okna programu. Każda z nich stworzona została z myślą o wykonywaniu konkretnych operacji na zdjęciach. Przy ich pomocy możliwe jest m.in. powiększanie zdjęć bez utraty jakości, korekta podstawowych parametrów fotografii (np. korekta kolorów, jasności i kontrastu), wyostrzanie, redukcja szumów i efektu czerwonych oczu, niwelowanie artefaktów w plikach JPEG oraz usuwanie tzw. martwych pikseli. Kolejne funkcje to manipulowanie obrazem i ukrywanie wybranych fragmentów, nakładanie na zdjęcia ciekawych efektów (np. efektu wody, starego zdjęcia, kalejdoskopu itp.) i ramek, a także wydruk przygotowanych wcześniej plików graficznych.

Oprogramowanie stanowi bardzo dobry złoty środek dla amatorów fotografii. Z jednej strony umożliwia wykonanie typowych zadań obróbki zdjęć, z drugiej natomiast pozbawiony jest wielu zaawansowanych funkcji i narzędzi, które mogłyby przysporzyć problemy w obsłudze niedoświadczonym użytkownikom. Interfejs aplikacji jest przyjazny i częściowo dostępny w polskiej wersji językowej.

Uwaga!

  • Wersja testowa nie posiada ograniczeń funkcjonalności ani czasowych. Podczas eksportu pliku ze zdjęciem nanoszony jest na nie znak wodny.
Udostępnij
PhotoMagic 1.2.8wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań430
Data aktualizacji29 lip 2014
Rozmiar pliku17.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
PhotoMagic ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)