WindowsGrafikaPrzechwytywanie obrazuPhoton
Photon ikona

Photon0.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Photon to narzędzie do tworzenia i udostępniania zrzutów ekranowych, które pozwala także na przechwytywanie treści OCR i nagrywanie aktywności przeprowadzanych na pulpicie do pliku wideo w formacie MP4 lub AVI.

Po wykonaniu screenshotu obszaru wybranego przez użytkownika za pomocą aplikacji Photon może on podzielić się nim za pośrednictwem sieci (np. przez e-mail, Facebooka lub Twittera), zapisać do schowka i skopiować do dowolnego dokumentu (np. prezentacji), a także zachować na dysku twardym lub urządzeniu przenośnym bądź wydrukować.

Z poziomu głównego okna programu możemy zdefiniować kluczowe opcje narzędzia. Mowa przede wszystkim o ścieżce zapisu i formatach plików zrzutów ekranowych i zarejestrowanych materiałów wideo. Możliwe jest także wprowadzanie tekstu do dzieła za pomocą uprzednio zdefiniowanej czcionki o dowolnym kolorze i rozmiarze. W razie konieczności Photon umożliwia również przywrócenie ustawień do domyślnych.

Photon charakteryzuje się minimalistycznym interfejsem użytkownika. Podczas korzystania z aplikacji wszystkie niezbędne funkcje umieszczone są na dwóch (poziomym i pionowym) przezroczystych paskach wypełnionych niezbędnymi ikonami, dzięki czemu mamy bardzo szybki dostęp do potrzebnych opcji, a sama aplikacja działa w sposób dyskretny.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentQREO
Liczba pobrań601
Data aktualizacji4 paź 2016
Rozmiar pliku18.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Photon ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)