PhotoScissors ikona

PhotoScissors8.3

WindowsGrafikaAkcesoria graficznePhotoScissors
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

PhotoScissors to kolejne, bardzo proste i szybkie narzędzie graficzne tego producenta, które tym razem stworzone zostało z myślą o wyodrębnianiu obiektów ze zdjęć oraz usuwaniu zbędnego tła. Wystarczy, że użytkownik zdefiniuje elementy obrazu, które chciałby pozostawić, a zaawansowane algorytmy automatycznie pozbędą się całej reszty.

Aplikacja stworzona została raczej z myślą o amatorach grafiki i stanowi godną uwagi alternatywę dla innych, w większości bardzo rozbudowanych i drogich rozwiązań tego typu. Wyposażona ona została jedynie w zestaw narzędzi, umożliwiających sprawne wyodrębnianie ze zdjęć wybranych obiektów. Nie znajdziemy w niej żadnych dodatkowych funkcji chociażby do podstawowej obróbki graficznej.

Praca z programem opiera się o ręczne nakładanie maski na elementy zdjęcia, które chcielibyśmy pozostawić bądź usunąć. Kursorem myszki zamalowujemy na zielono obszary, które chcielibyśmy zachować, z kolei kolorem czerwonym definiujemy elementy do usunięcia. Późniejszym wycinaniem aplikacja zajmuje się samoczynnie.

W ręce użytkownika trafia również opcja kadrowania i zmiany rozmiaru wyjściowego obrazu.

Uwaga!

  • Wersja testowa posiada ograniczenia, które nie pozwalają na zapisanie wyedytowanego obrazu.
Udostępnij
PhotoScissors 8.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 693
Data aktualizacji15 lip 2021
Rozmiar pliku8.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
PhotoScissors ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)