WindowsGrafikaAkcesoria graficznePhotoScissors
PhotoScissors ikona

PhotoScissors8.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

PhotoScissors to kolejne, bardzo proste i szybkie narzędzie graficzne tego producenta, które tym razem stworzone zostało z myślą o wyodrębnianiu obiektów ze zdjęć oraz usuwaniu zbędnego tła. Wystarczy, że użytkownik zdefiniuje elementy obrazu, które chciałby pozostawić, a zaawansowane algorytmy automatycznie pozbędą się całej reszty.

Aplikacja stworzona została raczej z myślą o amatorach grafiki i stanowi godną uwagi alternatywę dla innych, w większości bardzo rozbudowanych i drogich rozwiązań tego typu. Wyposażona ona została jedynie w zestaw narzędzi, umożliwiających sprawne wyodrębnianie ze zdjęć wybranych obiektów. Nie znajdziemy w niej żadnych dodatkowych funkcji chociażby do podstawowej obróbki graficznej.

Praca z programem opiera się o ręczne nakładanie maski na elementy zdjęcia, które chcielibyśmy pozostawić bądź usunąć. Kursorem myszki zamalowujemy na zielono obszary, które chcielibyśmy zachować, z kolei kolorem czerwonym definiujemy elementy do usunięcia. Późniejszym wycinaniem aplikacja zajmuje się samoczynnie.

W ręce użytkownika trafia również opcja kadrowania i zmiany rozmiaru wyjściowego obrazu.

Uwaga!

  • Wersja testowa posiada ograniczenia, które nie pozwalają na zapisanie wyedytowanego obrazu.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 822
Data aktualizacji15 lip 2021
Rozmiar pliku8.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
PhotoScissors ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)