Photoshop Express 1.5 dla iOS wykorzystuje wielozadaniowość

Photoshop Express 1.5 dla iOS wykorzystuje wielozadaniowość

25.01.2011 12:16

Przeznaczona dla iOS odmiana wydanego 5 miesięcy temu programu do podstawowej obróbki grafiki — Photoshop Express — została dziś wydana w wersji 1.5.

Aktualizacja Photoshop Express dla urządzeń z systemem iOS skupiła się na dodaniu wsparcia dla najnowszych wersji urządzeń firmy Apple. Podstawową zmianą jest przystosowanie aplikacji do pracy na wyświetlaczu Retina, który montowany jest w iPhone'ach i iPodach Touch. Ponadto najnowsza wersja Photoshop Express w pełni korzysta z wprowadzonego w iOS 4 multitaskingu i pozwala na szybkie przełączanie się między Photoshop Express a innymi aplikacjami oraz na transfer zdjęć kiedy Photoshop Express nie jest aktywny. Dzięki temu użytkownik ma możliwość pracy w innej aplikacji w czasie kiedy zdjęcia, nad którymi pracował, są wysyłane na serwer Photoshop.com. Ponadto nowe wydanie małego Photoshopa zostało przyśpieszone, dzięki czemu zdjęcia są ładowane szybciej a obróbka zajmuje mniej czasu. Nowa wersja programu wymaga iOS w wersji 4.2.

Najnowsza wersja Photoshop Express dla iOS jest już dostępna za darmo w App Store. Dostępna jest również wersja 1.3.1 dla urządzeń z systemem Android, którą można pobrać z Android Market.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)