MacOSGrafikaTworzenie panoramPhotoStitcher

PhotoStitcher2.1.2

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PhotoStitcher to program graficzny, dzięki któremu stworzymy zdjęcie panoramiczne poprzez automatyczne złączenie trzech osobnych fotografii. Nie musisz zatem dysponować szerokokątnym obiektywem, by pokazać piękno danego miejsca na szerokim obrazie – wystarczy zwykły aparat.

Narzędzie jest niezwykle proste w użyciu i nie wymaga żadnej wiedzy specjalistycznej oraz profesjonalnych umiejętności – wystarczy wybrać zdjęcia i kliknąć "stich", by połączyć je w jedno. PhotoStitcher bez problemu radzi sobie z łączeniem nakładających się zdjęć zapisanych w różnych rozdzielczościach, zrobionych pod różnym kątem, a nawet w innej perspektywie, przygotowując w szybkim tempie przykuwające wzrok fotografie panoramiczne.

PhotoStitcher połączy kilka zdjęć w jedno, niezależnie od tego, co się na nich znajdzie – mogą to być przepiękne krajobrazy (np. morze, góry), monumentalne kościoły czy też inne miejsca, które udało się nam uwiecznić na zdjęciu np. w trakcie wycieczki. Musisz jedynie upewnić się, że każde ze zdjęć, z których zamierzasz stworzyć panoramę, pokrywa się z kolejnym w 30-50 procentach.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań72
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku12.97 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)