WindowsArchiwumProgramy archiwalnePhotoStory

PhotoStory3

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Program firmy Microsoft służący do tworzenia multimedialnych pokazów zdjęć, udostępniany bezpłatnie w ramach programu Dodatki dla oryginalnego systemu Windows. PhotoStory jest kierowany do domowych użytkowników, którzy chcieliby posiadane zdjęcia (np. z wakacyjnego wyjazdu) zaprezentować w atrakcyjnej formie "multimedialnej opowieści". Program jest bardzo prosty w obsłudze, a cały proces przygotowywania zamyka się w kilku krokach od importu zdjęć, ew. podstawowej obróbki (przycinanie, obrót, redukcja efektu tzw. czerwonych oczu, nakładanie filtrów i dodawanie napisów), poprzez możliwość nagrania własnej narracji, kończąc na wzbogaceniu całości o wybrany podkład muzyczny. Gotowy pokaz może zapisać do pliku video, wysłać e-mailem lub zapisać w formacie przeznaczonym dla urządzeń przenośnych.

Uwaga! Do poprawnej pracy programu wymagana jest obecność w systemie najnowszych bibliotek DirectX oraz odtwarzacza Windows Media Player 10.

Informacja Program jest dostepny bezpłatnie dla posiadaczy legalnych systemów Windows (przed pobraniem wymagana jest weryfikacja autentyczności systemu).
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.54 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań197 061
Data aktualizacji26 kwi 2006
Rozmiar pliku5.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)