WindowsArchiwumProgramy archiwalnePhotoStudio
PhotoStudio ikona

PhotoStudio6.0.5.182

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PhotoStudio to rozbudowane oprogramowanie, charakteryzujące się ogromną funkcjonalnością i zaawansowanymi narzędziami do cyfrowej obróbki zdjęć na komputerze.

Za pomocą aplikacji możemy poprawić jakość dowolnego zdjęcia poprzez zastosowanie specjalnych filtrów i efektów, a także można posłużyć się funkcją Magic-Cut do odmładzania i upiększania twarzy. W jego zasobach nie mogło również zabraknąć dodatkowych funkcji umożliwiających transformacje i klonowanie obrazów, dodawanie tekstów oraz usuwanie efektu czerwonych oczu.

PhotoStudio został wyposażony w niezbędne narzędzie do usuwania i redukcji szumu z fotografii, zachowując przy tym wszystkie jej najważniejsze szczegóły. Warto również wspomnieć o wbudowanej funkcji Auto-align, która niweluje niewyraźne zdjęcia powstałe w wyniku trzęsących się rąk. Przy użyciu tej aplikacji użytkownicy mogą też łączyć kilka plików graficznych i tworzyć z nich obraz o szerokiej rozpiętości jasności (HDR). PhotoStudio posiada prosty i przejrzysty interfejs, który wyglądem przypomina program Adobe Photoshop. Układ poszczególnych elementów i narzędzi został w taki sposób rozmieszczony na głównym ekranie, że nie powinien sprawić problemów nawet początkującym grafikom. Po lewej stronie znajdziemy podstawowe narzędzia do obróbki fotografii, w tym między innymi pędzel, linie, gumka czy kroplomierz. Po prawej mamy do dyspozycji warstwy i wygodny ekran podglądu.

Program może służyć jako menadżer do zarządzania i drukowania plików graficznych na komputerze. Oferuje wygodną przeglądarkę i wyszukiwarkę zdjęć, a także wbudowane moduły ułatwiające drukowanie fotografii o niestandardowych rozmiarach. PhotoStudio obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne, wliczając również 48-bitowe obrazki.

Uwaga!

Program PhotoStudio dostępny jest wersji próbnej i pozwala na 15 dni darmowego testowania. Po upływie tego czasu należy odinstalować program lub wykupić licencję na stronie producenta.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentArcSoft Inc.
Liczba pobrań3 232
Data aktualizacji29 lip 2015
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
PhotoStudio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)