iOSGrafika i fotografiaTworzenie panoram i 360stPhotosynth
Photosynth ikona

Photosynth1.6.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Photosynth umożliwia robinie panoramy, obejmującej pełne 360 stopni, z dostarczonego zbioru zdjęć. Gdy wykonamy odpowiednie ilość ujęć (w czym pomaga nam program), specjalny algorytm przerabia je w jeden obraz. Aplikacja współpracuje z serwisem o tej samej nazwie.

Podgląd panoramy niestety dostępny jest tylko z poziomu aplikacji lub poprzez udostępnienie do serwisu. Można również wyciąć fragment, wyeksportować do galerii i wtedy przesłać plik na komputer. Sam proces tworzenia panoramy jest bardzo prosty. Od razu po włączeniu wystarczy dotknąć ekranu aby zacząć — zostaje wtedy wykonane pierwsze zdjęcie, aby zrobić następne, wystarczy zgodnie z wskazówkami wyświetlanymi na ekranie przesunąć telefon lub też można rejestrować obrazy samemu, kierując obiektyw aparatu w różnych kierunkach i za każdym razem dotykając ekranu. I tak po kilkunastu zdjęciach przychodzi pora na sklejanie wszystkiego w całość.

Jeżeli wykonanych zostało bardzo dużo zdjęć, ten krok może zająć znaczną chwilę. Aby nie czekać, można sklejanie odłożyć na później, ale to równa się z brakiem natychmiastowego podglądu panoramy. Po wykonaniu wszystkiego zaleca się dodanie miejsca, w którym rejestrowany był obraz.

Aplikacja oferuje również proste opcje społecznościowe. Możemy przeglądać, oceniać oraz komentować panoramy wykonane poprzez innych użytkowników aplikacji. Całość dostępna jest za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań210
Data aktualizacji20 sie 2014
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Photosynth ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)