WindowsInternet i komunikacjaInne programy internetowePicApport
PicApport ikona

PicApport10.3.01

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
351638559595701655_0

PicApport to bezpłatne narzędzie, które umożliwia stworzenie serwera sieci domowej, gdzie umieścimy swoje zdjęcia.

Ogromna popularność smartfonów i tabletów sprawiła, że teraz niemal każdy ma przy sobie aparat fotograficzny wbudowany w przenośne urządzenie. Doprowadziło to do sytuacji, w których bardzo ciężko utworzyć bibliotekę zdjęć w jednym konkretnym miejscu. Można to zrobić, korzystając z popularnych serwisów społecznościowych, jak Facebook czy Twitter, ale nie wszyscy chcą umieszczać swoje zdjęcia w miejscach publicznych.

W takim przypadku świetnym rozwiązaniem okazuje się PicApport. Użytkownicy sieci domowej (rodzina bądź znajomi) mogą dzielić się z pozostałymi jej członkami wykonanymi zdjęciami. Wszyscy mają dostęp do tych samych albumów, które mogą przeglądać za pomocą dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu (nie tylko komputera, ale również na przykład smartfona z Androidem bądź iPhone'a z wbudowanym Wi-Fi).

Ciekawą funkcjonalnością PicApport jest również możliwość automatycznego pobierania zdjęć z poczty elektronicznej. Nie trzeba się jednak martwić o bezpieczeństwo, gdyż aplikacja korzysta z szyfrowania SSL.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań159
Data aktualizacji16 gru 2021
Rozmiar pliku131.85 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PicApport ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)