Pictomio1.2.35.0

WindowsArchiwumProgramy archiwalnePictomio
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pictomio to bardzo ciekawa aplikacja służąca do przeglądania i katalogowania zdjęć oraz filmów. Jako jedna z nielicznych wykorzystuje możliwości oferowane przez nowoczesne karty graficzne. Sprzętowa akceleracja 3D zastosowana została w interfejsie graficznym (np. trójwymiarowe i animowane ikony folderów), ale również w dużo większym stopniu w funkcjach przeglądania zasobów zdjęć oraz tworzenia z nich pokazów slajdów. Wśród standardowych opcji w tego typu programach Pictomio oferuje możliwość tagowania fotografii i wybranych obiektów na nich, histogram oraz wbudowany mechanizm edytora EXIF. Nie zabrakło również dodatku umożliwiającego geotagowanie. Nosi on nazwę pictoGEO (instalowany jest automatycznie z programem), wspiera większość aparatów cyfrowych oraz umożliwia import plików NMEA i GPX.

**Uwaga!**Według zaleceń producenta do pracy z programem wymagana jest karta graficzna obsługująca ShaderModel 2.0 i dysponująca co najmniej 128 MB pamięci.

Udostępnij
Pictomio 1.2.35.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.25 ocen
Twoja ocena
ProducentPictomio GmbH
Liczba pobrań7 908
Data aktualizacji13 mar 2012
Rozmiar pliku10.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)