WindowsArchiwumProgramy archiwalnePictomio

Pictomio1.2.35.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pictomio to bardzo ciekawa aplikacja służąca do przeglądania i katalogowania zdjęć oraz filmów. Jako jedna z nielicznych wykorzystuje możliwości oferowane przez nowoczesne karty graficzne. Sprzętowa akceleracja 3D zastosowana została w interfejsie graficznym (np. trójwymiarowe i animowane ikony folderów), ale również w dużo większym stopniu w funkcjach przeglądania zasobów zdjęć oraz tworzenia z nich pokazów slajdów. Wśród standardowych opcji w tego typu programach Pictomio oferuje możliwość tagowania fotografii i wybranych obiektów na nich, histogram oraz wbudowany mechanizm edytora EXIF. Nie zabrakło również dodatku umożliwiającego geotagowanie. Nosi on nazwę pictoGEO (instalowany jest automatycznie z programem), wspiera większość aparatów cyfrowych oraz umożliwia import plików NMEA i GPX.

**Uwaga!**Według zaleceń producenta do pracy z programem wymagana jest karta graficzna obsługująca ShaderModel 2.0 i dysponująca co najmniej 128 MB pamięci.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.25 ocen
Twoja ocena
ProducentPictomio GmbH
Liczba pobrań7 984
Data aktualizacji13 mar 2012
Rozmiar pliku10.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)