WindowsGrafikaNarzędzia dla fotografówPicturesque
Picturesque ikona

Picturesque2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Picturesque to innowacyjny program do sortowania i oceniania dużych kolekcji zdjęć, w którym sztuczna inteligencja pomoże wybrać najlepsze ujęcia, warte pokazania bądź wydrukowania. Dzięki maszynowemu uczeniu program może skrócić czas selekcji nawet o 80%. Ostateczna decyzja należy zawsze do fotografa.

Picturesque pozwala zajrzeć do każdego folderu na dysku lub karcie pamięci. Aanaliza i grupowanie zdjęć odbywają się w czasie przeglądania folderu, dzięki czemu program szybko jest gotów do pracy. Picturesque uczy się oceniać zdjęcia i sam proponuje oceny na podstawie różnych kryteriów estetycznych, jak jakość oświetlenia. Zdjęcia zostaną automatycznie posortowane według wstępnej oceny.

Ręcznie można wybrać kadry i porównać szczegóły w powiększeniu, przy czym Picturesque odnajdzie to samo miejsce na wszystkich porównywanych zdjęciach, co znacznie ułatwia określenie, czy są ostre.

Pocturesque jest darmowy w wersji pozwalającej przeglądać tylko pliki JPG i z ograniczeniem do 1,5 tysiąca zdjęć miesięcznie. Wersja płatna, kosztująca 10 dolarów miesięcznie, ma możliwość odczytywania przeszło 600 typów RAW-ów, współpracy z Lightroomem i może posortować 20 tysięcy zdjęć każdego miesiąca.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPicturesque
Liczba pobrań1 103
Data aktualizacji15 cze 2016
Rozmiar pliku0.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Picturesque ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)