iOSZdrowie i aktywnośćMedycyna i bazy lekówPierwsza Pomoc
Pierwsza Pomoc ikona

Pierwsza Pomoc

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pierwsza Pomoc to mobilna skarbnica wiedzy o udzielaniu pierwszej pomocy w wielu różnych wypadkach. Pozwala nie tylko poszerzyć swoją wiedzę, ale także sprawdzić zakres już opanowanych informacji.

Aplikacja dzieli się na 5 segmentów. Pierwszy, ukryty pod dużym przyciskiem *Widzę osobę nieprzytomną.*Przeprowadzi nas krok po kroku przez proces udzielania pierwszej pomocy. Określamy czy zdarzenie dotyczy niemowlęcia, dziecka czy też osoby dorosłej, a następnie wybieramy jedną z kilku kategorii. W tym trybie u dołu ekrany mamy dostęp do szybkiego wezwania pomocy, latarki, naszej lokalizacji oraz metronomu, który pozwoli nam lepiej odmierzać.

Pozostałe kategorie główne to kalendarz leków, wezwij pomoc, przygotuj się oraz test wiedzy. Kategorie te pozwalają nie tylko poszerzyć widzę odnośnie zasad bezpieczeństwa i postępowania w różnych warunkach, ale także sprawdzić naszą wiedzę w tym zakresie. Aplikacja pozwala także na utworzenie naszego osobistego profilu i przypisania do niego zażywanych leków.

Ponieważ aplikacja powstała przy współpracy grupy LUXMED z jej poziomu możemy sprawdzić rozmieszczenie placówek dla wybranych miast. Pierwsza Pomoc to rozbudowana i dobrze pomyślana aplikacja, która może być przydatna nie tylko w przypadku zagrożenia. Jest to jedna z tych aplikacji, które warto mieć w pamięci telefonu, a zarazem być świadomym jej możliwości.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentOrange Polska
Liczba pobrań64
Data aktualizacji16 paź 2019
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Pierwsza Pomoc ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)