AndroidGrafika i fotografiaKatalogowanie i udostępnianie zdjęćPiktures - Beautiful Gallery
Piktures - Beautiful Gallery ikona

Piktures - Beautiful Gallery2.15

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Piktures - Beautiful Gallery to aplikacja służąca do przeglądania zdjęć przechowywanych w pamięci smartfonu lub tabletu. Pozwala też stworzyć album zaszyfrowany kodem PIN, do którego można przenieść fotografie szczególnie cenne dla użytkownika.

Sposób, w jaki aplikacja prezentuje zdjęcia, jest bardzo ładny dla oka i wyprzedza wiele innych tego typu programów. Fotografie są duże, posegregowane według albumów. Można zarządzać nimi grupowo, np. usuwając więcej niż jedno zdjęcie jednocześnie. Zdjęcia możemy też przeglądać, filtrując je wg nazwy lub wg lokalizacji, gdzie zostały zrobione. Pliki możemy swobodnie kopiować i przenosić między folderami, zmieniać ich nazwy, a także tworzyć skróty do albumów na ekranie głównym smartfonu lub tabletu.

Wykonując gesty na ekranie urządzenia od lewej do prawej, zobaczymy kolejno informację o urządzeniu i liczbie zdjęć oraz skrót do zaszyfrowanego dysku, następnie miniatury zdjęć w danym albumie, wreszcie kalendarz, na który naniesiono fotografie wg daty ich wykonania. To ostatnie rozwiązanie jest dość innowacyjne i ułatwia wyszukiwanie zdjęć. Albumy możemy też chować, a zdjęcia przenieść do dysku, który zabezpieczymy wcześniej kodem PIN, aby nikt niepowołany nie uzyskał do niego dostępu.

Program ma wbudowany prosty odtwarzacz filmów wideo, a także przeglądarkę plików GIF, zawiera też skrót, który uruchamia aplikację aparatu fotograficznego.

Piktures jest dostępne za darmo i nie wyświetla reklam, a twórcy zawarli w aplikacji moduł mikropłatności, za pomocą którego możemy przekazać drobną kwotę na dalszy rozwój oprogramowania.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDIUNE
Liczba pobrań243
Data aktualizacji16 lip 2024
System operacyjnyAndroid 11 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Piktures - Beautiful Gallery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)