bDUnYxcR
Pistacje - ceny paliw w Polsce ikona

Pistacje - ceny paliw w Polsce2.2.0

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pistacje - ceny paliw w Polsce to aplikacja, której celem jest pomoc w odnalezieniu najtańszych stacji w naszej okolicy. Obsługuje kilka stacje oferujące paliwa, ale też gaz i prąd.

bDUnYxcT

Ekran startowy pozwala nam wybrać pomiędzy dwoma modułami wyszukiwania. Pierwszy wskaże nam stacje na planowanej przez nas trasie, drugi w naszej najbliższej okolicy. Wcześniej wybieramy jeszcze jakiego rodzaju paliwa nas interesują, a następnie przechodzimy do widoku mapy.

Poza podstawowymi informacjami o samej stacji tym co wyróżnia Pistacje - ceny paliw w Polsce ma być autorska baza cen, tworzona dzięki społeczności użytkowników. Niestety pod tym względem projekt ciągle wymaga dopracowania. Nawet w tak dużych aglomeracjach jak Warszawa, bez problemu można natrafić na stacje, przy których cena nie widnieje. W takim przypadku program zachęca nas do ich dodania.

Zawodzi także stabilność działania aplikacji, sporadycznie, ale jednak program potrafi się zawiesić na widoku mapy. Choć idea aplikacji jest ciekawa, bez odpowiedniej bazy informacji będzie mało przydatna. Program w obecnej formie dostępny jest za darmo. Poza wyszukiwaniem stacji pozwala także samemu zgłaszać i przesyłać ceny.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Liczba pobrań432
Data aktualizacji5 mar 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Pistacje - ceny paliw w Polsce ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUnYxdy
bDUnYxdP