bETZVZpN
PITy ikona

PITy2.2020.22.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item

Bardzo wygodny w zastosowaniu program wspierający wypełnianie rocznych deklaracji podatkowych PIT.

bETZVZpP

PITy 2019 - wspierane deklaracje

Za pomocą aplikacji możemy wypełnić zeznania PIT-28, PIT-28S, PIT-36, PIT-36L, PIT-36S, PIT-36LS, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-16A i PIT-19A oraz pełną gamę załączników, a później wydrukować lub złożyć wypełnione deklaracje przez Internet. Program dokonuje obliczeń, a użytkownik musi wypełnić jedynie niezbędne pola. Użytkownik nie musi nawet posiadać informacji na temat docelowego Urzędu Skarbowego, wybiera go jedynie z listy. Prace nad PITami można zapisać i w dowolnym momencie kontynuować. Wszystkie formularze posiadają wbudowaną wysyłkę danych do systemu e-Deklaracje.

System podpowiedzi i brak ograniczeń OPP

Co ważne dane wpisane do jednego druku można eksportować do innego dzięki czemu nie ma konieczności wprowadzanie wielokrotnie tych samych danych. Dodatkowym atutem programu jest pomoc w zakresie zasad wypełniania deklaracji. Można wprowadzić dowolną Organizację Pożytku Publicznego, skorzystać z listy liczącej niemal 30 pozycji Organizacji proponowanych przez autora lub skorzystać z odnośnika do wyszukiwarki OPP.

W programie uzyskamy informacje dotyczące przeznaczania każdego z PITów, szczegółowe informacje na temat ulg oraz inne takie jak choćby kwoty kosztów uzyskania przychodu czy wysokości kwotowe progów. PITy 2019 umożliwiają również drukowanie poleceń zapłaty.Do programu załączony został również ujednolicony tekst ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Kluczowe cechy PITy 2019:

 • jedna z najpopularniejszych aplikacji do przygotowywania deklaracji PIT
 • dostępny bezpłatnie do zastosowań domowych
 • wspiera najpopularniejsze deklaracje podatkowe oraz załączniki do nich
 • pozwala na rozliczenia indywidualne, osób samotnie wychowujących dzieci, małżonków razem lub osobno
 • przyjazny niedoświadczonym podatnikom, dzięki rozbudowanemu systemowi podpowiedzi
 • umożliwia deklarowanie dowolnej organizacji OPP

Uwaga!

Zgodnie z postanowieniami licencji "osoby korzystające z bezpłatnej licencji zobowiązują się do wskazania w zeznaniu dowolnejOrganizacji Pożytku Publicznego, której Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku należnego..."

Udostępnij
PITy 2.2020.22.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.9109 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań1 435 640
Data aktualizacji10 mar 2021
Rozmiar pliku106.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
PITy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETZVZpZ
Komentarze (783)
bETZVZqL