Pixel Cup Soccer 16 ikona

Pixel Cup Soccer 16version 1.0.9

iOSGrySportowePixel Cup Soccer 16
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pixel Cup Soccer 16 to prosty symulator piłki nożnej, utrzymany w stylu retro.

Gra stawia na atrakcyjność zabawy, nie na realizm. Szata graficzna pełna jest pikseli, co sprawia, że aplikacja przypomina gry z początku lat 90. Bardzo proste jest też sterowanie, które odbywa się za pomocą trzech wirtualnych przycisków na ekranie urządzenia. Można podawać, strzelać oraz wykonywać wślizgi. Taki sposób sterowania sprawia, że zabawa jest dynamiczna i angażująca.

W Pixel Cup Soccer 16 możemy grać w trzech trybach: meczy towarzyskiego, serii rzutów karnych oraz zadań. Grać można, rywalizując z drużyną sterowaną przez urządzenie, z innym graczem lub w trybie imprezowym - w tym ostatnim gracze mają do wykonania zadania, a zwycięża ten, który zdobędzie największą liczbę punktów.

Gra oferuje kilka turniejów, w których możemy sprawdzić swoje siły: Copa America 2016, Euro 2016 we Francji, Puchar Świata, Puchar Świata Kobiet, Pixel League oraz Pixel Tournament. Do dyspozycji mamy 18 stadionów, z animowanymi wirtualnymi kibicami, a ciekawostką jest fakt, że możemy wybrać również drużyny kobiece.

Pixel Cup Soccer 16 jest dostępna za opłatą i kosztuje ok. 3 euro.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentODT S.A.
Liczba pobrań68
Data aktualizacji10 sie 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Pixel Cup Soccer 16 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)