bEieicdh
Pixel Launcher ikona

Pixel Launcher3.4

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Google wydając Androida na smartfony z linii Pixel dodaje do niego dodatkowe funkcje dedykowane tym urządzeniom. Użytkownicy innych modeli muszą albo kupić Pixela albo skorzystać z nieoficjalnych launcherów. Jednak by zyskać te dodatkowe opcje musieli wcześniej posiadać roota, a teraz dzięki modyfikacji stworzonej przez programistę AmirZ wystarczy tylko zainstalować plik APK.

bEieicdj

AmirZ skupił się na najdrobniejszych elementach, aby jego modyfikacja nie odbiegała od oryginału. Dostajemy nawet wyświetlanie aktualnej daty na ikonce kalendarza. Identycznie działa teraz widżet wyszukiwarki Google, a dłuższe przytrzymanie palca na ikonce danej aplikacji uruchamia menu kontekstowe.

Co ważne, by móc korzystać z Pixel Launchera zmodyfikowanego przez AmirZ nie musimy posiadać roota. Instalujemy wszystko z pliku APK, nie musząc robić nic więcej. Zanim jednak będziemy mogli zainstalować Pixel Launchera, musimy w ustawieniach smartfonu włączyć instalację aplikacji spoza sklepu Google Play. Odpowiednią opcję znajdziemy po wyszukaniu hasła nieznane źródła w ustawieniach.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Wszystkie wersje
Pixel Launcher 3.4w oficjalnym sklepie Google Play
Pixel Launcherlekka wersja dla Androida Go
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.03 oceny
ProducentAmirZ
Liczba pobrań5 601
Data aktualizacji5 kwi 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Pixel Launcher ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEieicdO
bEieicef