AndroidBezpieczeństwoSzyfrowanie i usuwanie danychPixelKnot: Hidden Messages
PixelKnot: Hidden Messages ikona

PixelKnot: Hidden Messages1.0.2.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PixelKnot: Hidden Messages to aplikacja za pomocą której możemy szyfrować nasze wiadomości, a także odkodować te otrzyma od innych.

Treść wiadomości zostaje zapisana w wybranej przez nas grafice. Algorytm szyfrowania robi to w taki sposób, aby sama grafika jak i jej właściwości nie różniły się w widoczny sposób od pliku źródłowego. To właśnie fakt ukrycia wiadomości jest największa zaletą PixelKnot: Hidden Messages. W przypadku przesyłania zwykłych szyfrowanych wiadomości, sam fakt szyfrowania zdradza, że chcemy coś ukryć. Tutaj przesyłamy zwykłe zdjęcie, bądź też grafikę, które nie wzbudzają podejrzeń. Możemy je również umieścić na serwisie społecznościowym.

Aby odszyfrować tak zakodowaną wiadomość należy otworzyć plik za pomocą aplikacji PixelKnot. Istnieje również możliwość dodatkowego zabezpieczenia treści za pomocą hasła, tak aby tylko osoby, którym je przekażemy mogły odczytać ukrytą zawartość.

PixelKnot: Hidden Messages dostępny jest za darmo, dodatkowo nie zawiera reklam. Choć aplikacja nie zachwyca wykonaniem, to swoje zadanie spełnia bardzo dobrze. Brakuje jej jedynie krótkiego poradnika, który tłumaczyłby zasady działania programu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań143
Data aktualizacji6 lut 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
PixelKnot: Hidden Messages ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)