MacOSGrafikaTworzenie i edycja grafiki rastrowejPixelmator Pro
Pixelmator Pro ikona

Pixelmator Pro2.0.1 Avalon

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pixelmator Pro to zaawansowany program do pracy z grafiką rastrową. Powstał jako bardziej rozbudowana wersja programu Pixelmator, wykorzystująca maszynowe uczenie, by ułatwić pracę grafików i fotografów. Pixelmator Pro ma szeroką gamę niedestruktywnych narzędzi do edycji obrazu. Program sprawdzi się przy projektowaniu, obróbce zdjęć, fotomontażach, rysunkach, pracy z typografią i tym podobnych zadaniach.

Pixelmator Pro ma odświeżony, jednookienkowy interfejs, zapewniający łatwy dostęp do wszystkich narzędzi, ale jednocześnie prezentujący edytowany obraz w pełnej krasie. Program został od podstaw zaprojektowany dla systemu macOS i wykorzystuje jego możliwości.

W paletach znajdziemy dobrze znane, wysokiej jakości narzędzia, w tym możliwość pracy na warstwach z dowolnym dostępem do wszystkich wprowadzonych zmian, łatwe przesuwanie i przekształcanie obiektów oraz efekty, które można dowolnie łączyć, by utworzyć własne. Program w pełni obsługuje tablety graficzne, dzięki czemu świetnie nadaje się do malowania i szkicowania. Można w nim otwierać także cyfrowe negatywy (RAW, DNG) i wywoływać zdjęcia. nie zabrakło narzędzi do retuszu, które pozwolą usunąć obiekty lub klonować obszary. Pixelmator Pro ma też podstawową obsługę kształtów wektorowych i rozbudowane narzędzia do zaznaczania.

Pixelmator Pro wykorzystuje SI, by ułatwić niektóre zadania. Dotyczy to automatycznego nazywania warstw według zawartości, wykrywania pionu i horyzontu na zdjęciach, retuszowania i usuwania obiektów oraz zaznaczania skomplikowanych obszarów. Pixelmator Pro obsługuje liczne popularne formaty graficzne, w tym HEIF z iPhone'a, pliki PSD z Photoshopa i wiele innych. Można go uruchomić bezpośrednio z Apple Photos.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań569
Data aktualizacji3 gru 2020
Rozmiar pliku188.93 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Pixelmator Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)