WindowsGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęćPixeluvo
Pixeluvo ikona

Pixeluvo1.6.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pixeluvo to oferujące duże możliwości, a zarazem bardzo proste w obsłudze narzędzie do edycji i obróbki zdjęć cyfrowych. Zawiera ono spory zestaw funkcji do manipulowania obrazem, korekty kolorów, nakładania na fotografie filtrów i efektów, a także innych bardziej zaawansowanych mechanizmów jak warstwy czy maski.

Program kierowany jest w głównej mierze do mniej wymagających użytkowników poszukujących szybkiego i lekkiego edytora graficznego z estetycznym i intuicyjnym interfejsem graficznym. Obsługuje on większość popularnych formatów graficznych (brak wsparcia dla plików RAW), dając możliwość sprawnej i wygodnej edycji zdjęć. Wśród oferowanych funkcji znajdziemy narzędzia do rysowania, kadrowania, zmiany rozmiarów, korygowania wszelakiego rodzaju niedoskonałości, a także zarządzania podstawowymi parametrami obrazu, manipulowania kolorami oraz wzbogacania zdjęć o ciekawe efekty.

Ponadto twórcy Pixeluvo wyposażyli program w bardziej zaawansowane narzędzia jakimi niewątpliwie są warstwy oraz maski. Pozwalają one w łatwy sposób tworzyć złożone projekty graficzne składające się z wielu niezależnych obiektów o różnych atrybutach. Narzędzie wspiera pliki graficzne w formatach BMP, GIF, ICO, JPEG, JPEG-2000, PNG, PPM, TGA oraz TIFF.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Ponadto możliwy jest zapis projektów w maksymalnym rozmiarze 800x600 pikseli.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentPictopotamus
Liczba pobrań2 379
Data aktualizacji26 wrz 2016
Rozmiar pliku29.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Pixeluvo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)