WindowsGrafikaTworzenie i edycja grafiki rastrowejPixlr-o-matic for Windows

Pixlr-o-matic for Windows2.1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pixlr-o-matic for Windows to desktopowa odmiana popularnej aplikacji na smartphony umożliwiająca tworzenie różnego rodzaju efektów graficznych na zdjęciach.

Obsługa aplikacji jest niezwykle prosta. Użytkownik ma możliwość edycji wybranego zdjęcia z dysku twardego (obsługiwane formaty JPG, JPEG, PNG) lub dokonania edycji fotografii wykonanej za pomocą kamery internetowej podłączonej do komputera. Cały proces tworzenia profesjonalnie wyglądających fotografii odbywa się w trzech prostych krokach.

Pierwszym krokiem pracy w programie jest wywołanie zdjęcia. Wyborowi „kliszy”, czyli kolorystyki zdjęcia, towarzyszy sceneria zdjęcia umieszczonego w kuwecie, a kursor myszy pozostawia ślady na powierzchni wirtualnego wywoływacza. Drugim krokiem tworzenia dzieła jest dodanie efektów. Można tutaj dodać do zdjęcia zarówno typowe błędy występujące na kliszach (prześwietlenie, flary, bokeh, winieta, rozmycie), jak i nałożyć różne tekstury — metal, paski, gwiazdki i wiele innych. Wykończenie odbywa się na wirtualnej maskownicy, gdzie można dodać do zdjęcia ramkę, zarówno elegancką, jak i bardziej szaloną.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań10 942
Data aktualizacji16 maj 2012
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)