AndroidMultimediaRadia internetowePL Radio
PL Radio ikona

PL Radio7.21.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PL Radio to nastawiona na prostotę i wygodę użycia, aplikacja do słuchania polskich stacji radiowych. Lista stacji jest naprawdę długa, zawiera najpopularniejsze stacje, te tematyczne oraz lokalne. W celu posłuchania audycji, wymagane jest tylko połączenie z Internetem.

Wśród dostępnych stacji znajdziemy takie pozycje jak: Open.FM, ESKA, RMF, Plus, WAWA, Złote Przeboje, a także stację Wrocław czy Gdańsk. W celu rozpoczęcia odtwarzania należy wcisnąć duży przycisk Play. Zdecydować możemy o jakości audycji, przełącznik daje dostęp do dwóch opcji – niska lub wysoka jakość.

PL Radio to także dodatkowe funkcje. Dzięki wbudowanemu minutnikowi wybierzemy moment automatycznego wyłączenia radia. Druga możliwość to ustawienie wybranej stacji jako budzika. Z rana więc zamiast ciągle tego samego dźwięku, usłyszymy ulubioną stację radiową. Jeśli jednak aplikacja nie byłaby w stanie rozpocząć odtwarzania (np. ze względu na brak połączenia z Internetem), to obudzi nas domyślna melodia ustawiona w aplikacji budzik w smartfonie.

Aplikacja w wersji darmowej posiada reklamy. Nie są one jednak inwazyjne i nie przeszkadzają w codziennym korzystaniu. Dodatkowo w tej wersji nie jest dostępna opcja ustawiania motywów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 450
Data aktualizacji21 cze 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
PL Radio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)