AndroidMultimediaRadia internetowePL Radio
PL Radio ikona

PL Radio

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PL Radio to nastawiona na prostotę i wygodę użycia, aplikacja do słuchania polskich stacji radiowych. Lista stacji jest naprawdę długa, zawiera najpopularniejsze stacje, te tematyczne oraz lokalne. W celu posłuchania audycji, wymagane jest tylko połączenie z Internetem.

Wśród dostępnych stacji znajdziemy takie pozycje jak: Open.FM, ESKA, RMF, Plus, WAWA, Złote Przeboje, a także stację Wrocław czy Gdańsk. W celu rozpoczęcia odtwarzania należy wcisnąć duży przycisk Play. Zdecydować możemy o jakości audycji, przełącznik daje dostęp do dwóch opcji – niska lub wysoka jakość.

PL Radio to także dodatkowe funkcje. Dzięki wbudowanemu minutnikowi wybierzemy moment automatycznego wyłączenia radia. Druga możliwość to ustawienie wybranej stacji jako budzika. Z rana więc zamiast ciągle tego samego dźwięku, usłyszymy ulubioną stację radiową. Jeśli jednak aplikacja nie byłaby w stanie rozpocząć odtwarzania (np. ze względu na brak połączenia z Internetem), to obudzi nas domyślna melodia ustawiona w aplikacji budzik w smartfonie.

Aplikacja w wersji darmowej posiada reklamy. Nie są one jednak inwazyjne i nie przeszkadzają w codziennym korzystaniu. Dodatkowo w tej wersji nie jest dostępna opcja ustawiania motywów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 370
Data aktualizacji19 lis 2023
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
PL Radio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)