AndroidGryStrategicznePlague Inc.
Plague Inc. ikona

Plague Inc.1.19.10

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tajemniczy Pacjent Zero został zarażony nową bakterią, która rozprzestrzenia się w piorunującym tempie. Nikt nie jest bezpieczny, każdy może stać się potencjalnym nosicielem. Brak snu, kaszel, rozprzestrzenianie się poprzez ptactwo czy szczury – tylko od ciebie zależy w jaki sposób zginie ludzkość.

Plague Inc jest grą strategiczną autorstwa Ndemic Creations. Jej popularność (ponad 200 milionów graczy na całym świecie) zapewniła jej konwersję na pecety. Gracz na początku rozgrywki decyduje się, jaką epidemię chce wywołać. Do wyboru ma m.in. bakterię, grzyb, wirus, a nawet wirus, który zamienia wszystkich w zombie.

Zarazki należy cały czas ewoluować, by rozprzestrzeniały się jeszcze skuteczniej, ciężej było wynaleźć na nie lekarstwo oraz by szybciej dokonywały dziesiątkowania ludzkiej populacji. Tym bardziej, że ludzie nie są bezbronni – jeżeli zorientują się jak groźna dla nich może być zaraza, zaczną szukać na nią lekarstwa, zamykać granice, porty i lotniska.

Zależnie od sposobu grania, Plague Inc może być grą na godzinę lub dużo dłuższy czas. Każdy tryb rozgrywki jest inny, przez to tytuł nie nudzi się szybko.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentMiniclip.com
Liczba pobrań759
Data aktualizacji23 sie 2023
Rozmiar pliku0.33 MB
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Plague Inc. ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)