WindowsGrySymulatoryPlane Arcade 1.35b

Plane Arcade 1.35b

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Plane Arcade to bardzo przyzwoity symulator lotu spitfire'em - samolotem, który brał udział w niejednej powietrznej batalii w czasie II wojny światowej. W grze nie skupiamy się jedynie na czynnościach bezpośrednio związanych z obsługą licznych urządzeń sterowniczych takich jak przeróżne dźwignie, zegary, liczniki czy inne wskaźniki, a nasze zadanie nie polega głównie na tym, by za wszelką cenę utrzymać maszynę w powietrzu - i to zdaje się być główną zaletą Plane Arcade.

Sam proces kierowania samolotem jest bardzo prosty i odbywa się on jedynie przy pomocy samej myszki. Pozwala nam to na poświęcenie większej uwagi na to, co dzieje się wokół nas. Przy pomocy lewego przycisku myszy oddajemy serie strzałów w karabinów maszynowych umieszczonych na skrzydłach, a prawym spuszczamy bomby na wybrane przez nas obiekty. Klawiszami "Carl" i "Shift" ustalamy optymalną prędkość do zaistniałej na polu walki sytuacji. Dodatkowym ułatwieniem dla gracza są ukryte pod klawiszami "F", "C", "K" i "M" funkcje, z którymi polecam zapoznać się zaraz po rozpoczęciu pierwszej rozgrywki. Gra składa się z dwóch głównych trybów: Campaing i Battle. W tym pierwszym przygotowanych zostało 15 różnych misji, które oprócz tego, że przygotowują do prawdziwej walki, to dodatkowo przynoszą olbrzymią dawkę rozrywki i satysfakcji z każdego kolejnego zaliczonego zadania. Drugi tryb, jak łatwo się domyślić, oferuje otwartą walkę z samolotami nieprzyjaciela. Zaczynamy myśleć jak pilot prawdziwego myśliwca, który ma przed sobą tylko jeden cel - wyjść ze starcia jako zwycięzca. Należy pamiętać, że każdy sposób na wygraną jest dobry, a wszystkie ruchy dozwolone. Ponadto w lewym dolnym rogu znajduje się ruchoma mapka, przy pomocy której łatwo kontrolować wszystkie wydarzenia na planszy. Przed rozpoczęciem gry, na ekranie komputera ukazuje się panel konfiguracyjny przy pomocy, którego wybieramy odpowiednią dla nas rozdzielczość, pole widzenia z kokpitu maszyny oraz dokonujemy szeregu ustawień związanych z oprawą graficzna i dźwiękową. Następnie nie pozostaje nam nic innego jak tylko wcisnąć "Start Game" i po prostu dobrze się bawić.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
5.07 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań44 534
Data aktualizacji3 mar 2006
Rozmiar pliku4.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)