WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodówPlanner 5D

Planner 5D

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Planner 5D to narzędzie do projektowania wnętrz mieszkań, apartamentów oraz domów w dwóch bądź trzech wymiarach.

Z aplikacji możemy zrobić użytek nie tylko przed przeprowadzką, ale również wtedy, gdy zamierzamy wyremontować swoje lokum. Za sprawą Plannera 5D bez problemu zaprojektujemy pokój dzienny, pokój dla dziecka, sypialnię, jadalnię, kuchnię, łazienkę. Co ciekawe, opisywany program nie jest skierowany wyłącznie do prywatnych użytkowników i można z niego korzystać także w sytuacji, kiedy chcemy zagospodarować miejsce np. w biurze lub w kawiarni.

Planner 5D zawiera katalog składający się z ponad 150 obiektów do wyboru, więcej niż 600 tekstur do nałożenia oraz pozwala na przygotowanie dowolnej liczby projektów. Jeśli chcemy uzyskać dostęp do większej liczby przedmiotów (ponad 3000), musimy zakupić wersję Premium, która oferuje także możliwość zmiany wyglądu oraz rozmiarów poszczególnych mebli.

Jeśli zdecydujemy się zapłacić za dostęp do Planner5D Premium, to po zakończeniu pracy nad projektem będziemy mogli zapisać swoje dzieło w formie zdjęcia z realistycznym systemem oświetlenia, teksturami i cieniami, a następnie udostępnić je innym osobom (np. członkom rodziny).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPlanner 5D
Liczba pobrań3 819
Data aktualizacji26 wrz 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)