Plants vs. Zombies 2 ikona

Plants vs. Zombies 29.6.1

AndroidGryStrategicznePlants vs. Zombies 2
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Plants vs. Zombies 2 jest kontynuacją niezwykle popularnego tytułu zaprezentowanego w 2009 roku przez firmę PopCap Games. Jest to gra tower defense, w której zamiast wieżyczek gracz ma do dyspozycji strzelające rośliny, które chronią dom przed inwazją zombie.

Fabułą gry jest odnalezienie tacosa Szalonego Dave'a, który zaginął podczas podróży w czasie. I tak arenami zmagań dzielnych roślin z zombie są: Starożytny Egipt, statek piracki z XVII wieku i dziki zachód. Nieumarli mogą być zwalczane w różne sposoby, jednak głównym z nich jest ostrzał za pomocą groszku lub arbuzów podczas jednej z 72 misji. Ponadto istnieje możliwość śrubowania rekordów na planszy o zwiększającym się poziomie trudności. Podczas zmagań kolekcjonować można monety, które mogą być wykorzystane w celu użycia tak zwanych power up-ów, które eliminują zombie znacznie szybciej niż ostrzał roślin.

Gra jest darmowa, jednak szereg mikropłatności umożliwia znaczne ułatwienie rozgrywki. Nie jest jednak koniecznością uiszczanie żadnych opłat, aby ją ukończyć.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań3 112
Data aktualizacji14 maj 2022
System operacyjnyAndroid Android 4.4 i nowsze
LicencjaTestowa (shareware)
Plants vs. Zombies 2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)