AndroidGryStrategicznePlants vs. Zombies 2
Plants vs. Zombies 2 ikona

Plants vs. Zombies 210.8.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Plants vs. Zombies 2 to druga odsłona gry w stylu tower defense, opracowanej przez Electronic Arts. W nowej części dostajemy do dyspozycji nowe rośliny i nowe postacie w armie zombies, które czyhają na nas na planszy. Cel w grze pozostaje jednak ten sam: obronić nasze mózgi przez atakiem wrogów.

To gra, która przeszła do klasyki mobilnej rozrywki. W Plants vs. Zombies dostajemy to, co najlepsze z pierwszej części, czyli świetną oprawę graficzną, rozgrywkę wymagającą sprytu, refleksu i strategicznego myślenia, a przede wszystkim mnóstwo zabawy. Choćby dlatego, że wykorzystane rośliny potrzebują czasu (w zależności od ich rodzaju) na to, by wyrosnąć na planszy, a także, by można było skorzystać z kolejnej, gdy jedną z nich właśnie wykorzystaliśmy. Zombie zaś nie czekają, dlatego rozmieszczając nasze obronne rośliny na planszy trzeba jednocześnie łapać ikony słońca, dzięki którym nasze rośliny będą regenerowały się szybciej.

Sam pomysł na rozgrywkę nie uległ zmianie. Nadal mamy za zadanie sadzić rośliny na planszach, osadzonych w realiach historycznych (np. w starożytnym Egipcie), broniąc się przed falowymi atakami zombie. W drugiej części Plants vs. Zombies 2 mamy za to do dyspozycji nowe rodzaje roślin oraz nowe postaci wrogów. Z kolei na końcu każdej z plansz przyjdzie nam się zmierzyć z przywódcą, wyposażonym w potężne moce. Walka z nim do łatwych nie należy, dlatego twórcy gry przewidzieli w niej tzw. Ogród Zen, w którym będziemy przechowywać nasiona roślin o dodatkowej mocy, np. zapewniające większą siłę wybuchu, gdy wejdą w kontakt z zombie.

Plants vs. Zombies 2 można zintegrować z usługą Gry Google Play, dzięki czemu nasze wyniki będą zapisywane w google'owej chmurze, będziemy też mogli rywalizować na osiągnięcia ze znajomymi z kręgów w Google+. Gra zawiera też moduł mikropłatności, który pozwala szybciej uzyskać dostęp do potrzebnych nam roślin.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 232
Data aktualizacji17 wrz 2023
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Plants vs. Zombies 2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)