Plants vs. Zombies dostępne za darmo na Origin

Plants vs. Zombies dostępne za darmo na Origin

09.05.2014 10:55

Na Origin od dzisiaj dostępna jest kolejna gra za darmo. Tym razem do naszej kolekcji możemy dodać Plants vs. Zombies.

Firma Electronic Arts nie ma zbyt pozytywnej opinii wśród graczy. Wielu uważa, że jej polityka dotycząca sprzedaży gier, a zwłaszcza DLC niszczy branże. Chyba ktoś w EA w końcu zauważył, jaki jest stosunek graczy do tej firmy i postanowił wprowadzić zmiany. Teraz w ramach akcji Specjalny Prezent będziemy co jakiś czas dostawali zupełnie za darmo jedną grę dostępną na platformie Origin. W tamtym miesiącu otrzymaliśmy Dead Space. Natomiast teraz do naszej kolekcji możemy dodać Plants vs. Zombies.

350107979296761793

Dzieło studia PopCap to gra typu lane defense. Tym razem bronimy naszego domostwa przed atakującymi zombie. Nacierających na nas wrogów powstrzymywać będą rośliny i grzyby (w trybie nocnym), obdarzone ofensywnymi i defensywnymi zdolnościami. Nietypowa flora może atakować i spowalniać przeciwników, a niektóre gatunki wybuchają po zbliżeniu się do nich zombie. Za posadzenie każdego kwiatka płacimy energią słoneczną, które możemy pozyskiwać przede wszystkim z hodowli słoneczników czy skalnych grzybów. Sporo osób powinno kojarzyć Plants vs. Zombies z urządzeń mobilnych, gdzie gra zdobyła sporą popularność.

Wiele osób może być zawiedzionych, że nie dostaliśmy produkcji pokroju Dead Space. Jednak Plants vs. Zombies może być bardzo przyjemną odskocznią od bardziej zaawansowanych gier oraz miłym wypełniaczem wolnego czasu. Jeśli ktoś wcześniej nie bronił swojego domu przed zombie z wykorzystaniem roślin to naprawdę warto spróbować. Niestety gra dostępna jest za darmo tylko do 28 maja, więc warto się pospieszyć. Do skorzystania z promocji Specjalny Prezent będziemy potrzebowali konta na platformie Origin. Klienta możecie pobrać z naszej bazy programów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)