PlayBox 61.6.3

WindowsGryLogiczne i karcianePlayBox 6
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PlayBox 6 to darmowy zestaw gier stołowych, które zostały przeniesione na komputer. Propozycja skierowana jest do tych wszystkich, którzy lubią od czasu do czasu zagrać w coś innego, ale nie za bardzo mają ochotę szukać różnych aplikacji, a potem jeszcze je instalować. Jak sama nazwa wskazuje, w pakiecie dostaną sześć z popularniejszych sposobów zabijania nudy. Każdy fan główkowania znajdzie tu zapewne coś dla siebie.

Kompilacja obejmuje szachy w ujęciu 2D, warcaby, Go, kilka rozłożeń madżonga, jak również tak zwany młynek plus samotnik. W grach na parę osób można wskazać czy chce się powalczyć z całkiem sprawną sztuczną inteligencją, czy lepiej zaprosić do partyjki kolegę lub koleżankę. PlayBox 6 umożliwia rozpoczęcie zabawy od momentu jej skończenia. Zapamiętuje również przerwane rozłożenia na przestrzeni wszystkich dostępnych w pakiecie gier, więc da się dowolnie przeskakiwać pomiędzy pozycjami.

Zestaw oferuje przyjemną dla oka oprawę graficzną, idącą w stronę drewnianych oraz kamiennych powierzchni, aby jak najbliżej oddawać normalnie stołową rozrywkę. Przy grach ze zmianą pozycji na planszach zawsze z boku widoczne są kolejne posunięcia poszczególnych grających, użytkowników lub komputera. Twórcy nie inwestowali czasu w stronę dźwiękową produktu, bo przecież w ciszy najłatwiej się skoncentrować.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań258
Data aktualizacji1 kwi 2018
Rozmiar pliku74.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)