PlayStation 5: sprzedaż fizyczna zawieszona. Konsolę kupimy w inny sposób

fot. wp.pl/Piotr Urbaniak
fot. wp.pl/Piotr Urbaniak

05.11.2020 15:57, aktual.: 05.11.2020 16:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Sony wydała bardzo ważne oświadczenie dotyczące dystrybucji konsol PlayStation 5 na całym świecie. Nastąpiły zmiany w sprzedaży.

PlayStation 5 wyłącznie w sprzedaży cyfrowej

PlayStation 5 pojawi się w sprzedaży w Polsce dnia 19 listopada 2020 r. Sony zadecydowało, że konsoli PS5 nie kupimy w ramach sprzedaży fizycznej. Wszyscy partnerzy detaliczni, tj. sklepy i elektromarkety sprzedające PlayStation 5 będą konsolę oferować jedynie w sprzedaży internetowej.

Komunikat jest związany z postępującą na świecie pandemią koronawirusa COVID-19 i troską o bezpieczeństwo kupujących.

"Proszę nie planujcie koczować w kolejkach u lokalnych sprzedawców w dniu premiery" - apeluje Sony. "Trzymajcie się bezpiecznie, zostańcie w domu i zamawiajcie online" - głosi komunikat na oficjalnej stronie firmy.

Jeśli chodzi o osoby, które dokonały już zamówienia z odbiorem w sklepie na terenie Polski, w tej sytuacji należy skontaktować się ze sprzedawcą. My uzyskaliśmy odpowiedzi od x-kom i Media Marktu.

W przypadku sklepu x-kom zamówienia są przekierowywane na Paczkomaty bądź przesyłkę kurierem. Media Markt będzie oferować możliwość skorzystania z 20 tys. punktów odbioru bądź dostawę do domu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)