PlayStation 5 w czarnej wersji obudowy. Sony powinno zwrócić uwagę na ten projekt

PlayStation 5 w czarnej wersji obudowy. Sony powinno zwrócić uwagę na ten projekt

PlayStation 5 w czarnej wersji kolorystycznej - co o niej sądzicie? /Fot. Sony
PlayStation 5 w czarnej wersji kolorystycznej - co o niej sądzicie? /Fot. Sony
Arkadiusz Stando
15.06.2020 14:15

Sony kilka dni temu zaprezentowało wygląd konsoli PlayStation 5. Opinie jak zwykle są podzielone. Prawdopodobnie częściowo problem stanowi kolorystka konsoli, ponieważ w motywie czarnym, PS5 prezentuje się o wiele lepiej.

Podczas pokazu Sony The Future of Gaming Show, zaprezentowano wygląda konsoli PlayStation 5. I to właściwie w dwóch wersjach, choć prawie że identycznych pod względem designu. Konsola trafi do sprzedaży w wersji z napędem optycznym lub bez.   Wygląd PlayStation 5 nawiązuje do wcześniej przedstawionego kontrolera DualSense. Łączy faliste, dość futurystyczne kształty oraz kolory - głównie biel, trochę czerni oraz granatu. Na froncie znajdziemy dwa wejścia USB 3.0, w tym jedno typu C. Niby wszystko pięknie, ale co by się stało, gdyby zamiast bieli dać więcej czarnego?

PlayStation 5 w czarnej wersji - jak wygląda?

Na ten pomysł wpadł użytkownik Reddita o nicku Doombie43, o czym pisał kilka dni temu Piotr. Autor przerobił oficjalne rendery w programie graficznym, a całość prezentowała się całkiem nieźle. Trzeba przyznać, że Sony mogło przemyśleć wprowadzenia do sprzedaży czarnej wersji PlayStation 5.

350319862213856660

Na pomysł wpadli też inni twórcy. Jednym z nich jest użytkownik Twittera @xTHAFINESTx, który przedstawił własną koncepcję czarnej konsoli PlayStation 5. No i tutaj wygląda to dużo lepiej, chociaż to oczywiście nadal kwestia gustu. Na tych grafikach widać jednak mocniejsze nawiązanie do poprzednich modeli konsoli, czyli PlayStation 2, PlayStation 3 i PlayStation 4.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)