WindowsGryStrategicznePlemiona - Tribal Wars

Plemiona - Tribal Wars

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Plemiona to osadzona w klimacie średniowiecza gra strategiczna typu multiplayer, w której zwycięzcy biorą wszystko, a każdy gracz jest potencjalnym wrogiem.

O takich grach mówi się, że nie trzeba ich przedstawiać. Nawet, jeśli kogoś dziwnym zrządzeniem losu ominęła fascynacja przeglądarkowymi MMO, to prawdopodobnie tytuł jednej z nich obił mu się o uszy. "Tribal Wars" albo "Plemiona" to dzieło niemieckiego studia InnoGames, rzucające nas w umownie potraktowane, średniowieczne realia.

Zadaniem gracza jest założenie osady, rozbudowa zaplecza i tworzenia armii, używanych następnie do najazdów na innych graczy. W praktyce to tytuł, który – zwłaszcza na nieco późniejszym etapie rozgrywki – idealnie nadaje się na czas jesiennego, pandemicznego lockdownu. Dlaczego? Bo sprowadza się do czekania.

Na zebranie surowców, na koniec budowy, na dotarcie armii do celu. W zasadzie na wszystko, co popycha rozgrywkę do przodu, choć bardziej niecierpliwi albo ambitni mają do dyspozycji możliwość zdynamizowania rozgrywki za pomocą tzw. Punktów Premium. Płatnych, rzecz jasna.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań56
Data aktualizacji19 lis 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)