Plug-in app (W/M) ikona

Plug-in app (W/M)1.1040.42.0

AndroidDomInteligentny domPlug-in app (W/M)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Plug-in app (W/M) to oficjalna aplikacja od Samsunga, która służy do zarządzania wyprodukowanymi przez tę firmę pralkami z serii Smart za pomocą smartfonu.

Program przeznaczony jest na urządzenia Samsunga z serii Galaxy S oraz Galaxy Note, które pracują pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich lub nowszego. Producent nie gwarantuje poprawnego działania aplikacji ani dobrej współpracy między urządzeniem mobilnym a pralką z serii Smart, gdy spróbujemy jej na smartfonach innych niż wymienione wyżej. Ważne też, aby pamiętać,że w trakcie procesu konfiguracji pralka oraz smartfon powinny pracować w tej samej sieci internetowej.

Gdy połączymy pralkę ze smartfonem, aplikacja pozwoli nam zdalnie wykonywać operacje związane z obsługą pralki właśnie. Będziemy mogli np. uruchomić lub wstrzymać pranie, sprawdzić, w którym momencie cyklu prania jest nasza pralka, wybrać program odpowiedni dla danej grupy tkanin itp. Aplikacja informuje też o chwili, gdy pranie się kończy, co sprawia, że nic ważnego w tym kontekście nam nie umknie.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań86
Data aktualizacji3 mar 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Plug-in app (W/M) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)