Plus online ikona

Plus online

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dzięki oficjalnej aplikacji Plus Online klienci mają ułatwiony dostęp do swojego konta internetowego w usłudze Plus Online. Pozwala ono na zarządzanie numerami, usługami oraz rachunkami.

Jeszcze przed zalogowaniem aplikacja pozwala na przejrzenie mapy salonów i wyszukanie najbliższych. Dodatkowo otrzymujemy dostęp do krótkiego poradnika. Z poziomu ekranu głównego mamy podgląd na nasze płatności wraz z kwotą oraz datą, aktywne pakiety z wykresem obrazującym ich zużycie, czy też powiadomienia. Możemy również przełączyć się pomiędzy numerami, a także dodać kolejne. To znacznie ułatwia korzystanie z aplikacji w przypadku kilku numerów.

Niestety w obecnej wersji natrafimy na błąd, który zaraz po zalogowaniu poinformuje nas o problemach. Wybierając ok zostaniemy cofnięci do okna logowania. Decydując się na wybór anuluj będziemy mogli korzystać z możliwości aplikacji. Wśród nich znajdziemy takie kategorie jak: usługi i pakiety, płatności, czy też połączenia. Niestety nie mamy możliwości edycji ich układu Plus Online w wersji dla Windows 8 modern nie tylko pozwala nam aktywować nowe pakiety, ale także pobierać faktury z już opłaconych rachunków.

Stylistka aplikacji nie odbiega od standardów modern oraz kolorystyki sieci Plus. Dzięki temu program nie tylko wygląda schludnie, ale też jest prosty w nawigacji palcem. Trochę gorzej prezentuje się gdy chcemy skorzystać z myszki i klawiatury. Plus Online to obowiązkowa pozycja dla każdego klienta tej sieci. Szkoda tylko, że na oficjalną aplikację trzeba było czekać tak długo, a dodatkowo już przy starcie ma ona błędy.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Liczba pobrań2 812
Data aktualizacji20 lip 2015
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Plus online ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)