Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Podsumowanie nowości z minionego tygodnia
11.08.2013 19:05

Poszukujecie prostej i wygodnej w obsłudze aplikacji do zarządzania domowymi finansami? Chcielibyście łatwo pobrać z Internetu ulubione piosenki i teledyski lub odzyskać utracone z różnych przyczyn cenne dane? Jeśli tak, sprawdźcie aplikacje, które na przestrzeni ostatniego tygodnia poszerzyły bazę oprogramowania w portalu dobreprogramy.

Obraz

Aktualne podsumowanie rozpoczniemy od bardzo ciekawego pakietu darmowych narzędzi, jakim niewątpliwie jest Lazesoft Recovery Suite Edition, który umożliwia kompleksową archiwizację danych i odzyskiwanie utraconych z różnych przyczyn plików. Skupia on w sobie moduły przeznaczone do naprawy mechanizmu bootowania systemu, odzyskiwania danych i haseł, a także wykonywania oraz przywracania kopii zapasowych plików. Główną funkcją programu jest odzyskiwanie danych. W nasze ręce trafia skuteczny i szybki mechanizm przywracania plików z dysku twardego czy też nośników wymiennych, a także odzyskiwania całych partycji. Mechanizm jest bardzo prosty w obsłudze, a jego sposób działania nie odbiega od tych stosowanych w konkurencyjnym oprogramowania. Narzędzie pozwala na odzyskiwanie zaszyfrowanych danych z partycji NTFS, obsługując przy tym partycje MBR, GPT, dynamiczne woluminy oraz interfejsy IDE, SATA, SCSI, SSD, USB, IPOD, IPhone i RAID.

Obraz

To jednak nie koniec nowości. Dla użytkowników, którzy chcieliby organizować i monitorować stan finansowy domowego budżetu udostępniliśmy aplikacje Personal Finances oraz Budżet Domowy. Wśród debiutujących programów pojawił się także godny uwagi pakiet biurowy Calligra Suite, specjalistyczne narzędzie dla graczy GameJackal Pro, pozwalające uruchamiać gry bez konieczności posiadania nośnika instalacyjnego CD/DVD, narzędzia do redukcji rozmiaru plików Caesium i FileOptimizer, programy do pobierania muzyki i klipów z Sieci SoulseekQt, Songr i Youtube Downloader HD, a także narzędzie do monitorowania połączeń sieciowych NetTraffic, testowania matryc LCD IsMyLcdOK i Watch 4 Folder, umożliwiające zapisywanie informacji o aktywności w wybranym folderze na dysku. Swoją uwagę warto również zwrócić na oprogramowanie do automatycznej archiwizacji danych USBFlashCopy, bezpiecznego przechowywania różnego rodzaju poufnych danych Password Depot, aplikację DeskTask, wyświetlającą na pulpicie dane z klienta pocztowego Microsoft Outlook, narzędzie AeroBlend do automatycznego dostosowywania kolorystyki kompozycji systemu Windows 7 do wyświetlanej tapety, WinToFlash, dające możliwość tworzenia bootowalnych nośników z instalatorem systemu, a także program Revealer Keylogger Free do monitorowania i rejestrowania informacji o czynnościach wykonywanych przez użytkownika na komputerze. Inne pozycje, które zasiliły w ubiegłym tygodniu naszą bazę to ProcessKO, MemInfo, SoftSkin Photo Makeup, sPlaylistMaker, Blank And Secure, InFile Seeker, ReSharper, Thumbs Remover oraz Kindle Previewer.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do testowania debiutujących na łamach dobrychprogramów aplikacji. Czekamy również na Wasze propozycje oprogramowania, które chcielibyście, abyśmy to my przetestowali i udostępnili w naszej bazie :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)