Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Podsumowanie nowości z minionego tygodnia12.05.2014 21:55
Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Poszukujecie wygodnego i prostego w obsłudze narzędzia do aktualizacji systemu Windows oraz pakietu biurowego Microsoft Office? Chcielibyście stworzyć dzwonki do telefonów z ulubionych piosenek lub zapisać na dysku komputera zawartość dowolnego krążka DVD-Video i Audio-CD? Jeśli tak, sprawdźcie aplikacje, które na przestrzeni ostatniego tygodnia poszerzyły bazę oprogramowania w portalu dobreprogramy.

350108079372855233

Jedną z najciekawszych pozycji, które pojawiły się ostatnio na naszym portalu jest Classic Theme Restorer, rozszerzenie przeznaczone dla wszystkich zwolenników przeglądarki Firefox, którym nie przypadł do gustu interfejs graficzny Australis. Z jego pomocą niemal automatycznie przywrócimy stary, klasyczny wygląd i układ elementów głównego okna programu (oraz innych aplikacji na nim bazujących). Pozwala ono niezwykle łatwo i szybko przywrócić klasyczny wygląd przeglądarki oraz w znacznym stopniu zmodyfikować zarówno wygląd, jak również zachowanie interfejsu programu. Możliwe jest np. wykonywanie modyfikacji wyglądu kart, rozmieszczenia przycisków nawigacyjnych czy ogólnej kolorystki okna programu. Podstawowa zmiana przywracająca stary wygląd interfejsu wykonywana jest samoczynnie i dostępna jest tuż po zainstalowaniu rozszerzenia.

350108079372986305

Na tym jednak nowości się nie kończą. Wśród debiutantów znalazło się narzędzie Nokia Software Recovery Tool do wgrywania oprogramowania układowego na urządzenia Nokia (Lumia, Asha lub działające na systemie S40/Symbian), program Anvi Startup Booster, umożliwiający rozwiązanie problemu powolnego startu systemu Windows, prosty i funkcjonalny edytor audio Music Editor Free, wygodna aplikacja Iconion, dającą możliwość tworzenia (a właściwie to generowania) własnych ikon oraz niewielkie oprogramowanie Windows Hotfix Downloader pomocne przy aktualizacji systemów Windows Vista/7/8 i pakietu biurowego Microsoft Office 2010/2013. Swoją uwagę warto również zwrócić na rozszerzenia dla przeglądarek IE Tab for Chrome i IE Tab 2 for Firefox, ripper zawartości płyt DVD-Video i Audio-CD DiscRipper, platformę multimedialną Ace Stream i bardzo prosty program do nagrywania płyt CD/DVD/BD True Burner. Dla użytkowników systemu Windows 8 udostępniliśmy dwa bardzo użyteczne narzędzia - ModernMix oraz Anvi OneStart. Pozostałe nowości to Anvi Uninstaller, DynDNS Updater, CopyTrans Drivers Installer, BWMeter, Internet Cyclone, a także Photopus Free Edition.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do testowania debiutujących na łamach dobrychprogramów aplikacji. Czekamy również na Wasze propozycje oprogramowania, które chcielibyście, abyśmy to my przetestowali i udostępnili w naszej bazie :-)

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)