Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Strona głównaPodsumowanie nowości z minionego tygodnia
03.06.2014 22:21
Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Chcielibyście cofnąć się w czasie i zagrać w kultowe gry ze starych konsol? Poszukujecie funkcjonalnego oprogramowania do wypalania płyt CD/DVD/BD lub narzędzia do parametrycznego modelowania trójwymiarowego CAD? Jeśli tak, sprawdźcie aplikacje, które na przestrzeni ostatniego tygodnia poszerzyły bazę oprogramowania w portalu dobreprogramy.

350108856694826945

Aktualne podsumowanie rozpoczniemy od bardzo ciekawego i użytecznego narzędzia, jakim niewątpliwie jest Free PDF to Word Doc Converter. Umożliwia on sprawną konwersję pojedynczych dokumentów do formatu DOC, który to następnie otworzony może być w takich aplikacjach jak Microsoft Word, WordPad czy OpenOffice, LibreOffice itp. Interfejs aplikacji jest bardzo prosty i skupia w sobie tylko niezbędne funkcje. Znajdziemy wśród nich takie, które umożliwią zdefiniowanie wejściowego\wyjściowego pliku, wybór stron, które zostaną uwzględnione podczas konwersji oraz decydowanie czy obrazy i kształty również mają zostać przeniesione do finalnego dokumentu. Użytkownik posiada możliwość wskazania domyślnej czcionki tekstu. Free PDF to Word Doc Converter wspiera format PDF w wersjach 1.0 do 1.6.

350108856694958017

To jednak nie koniec nowości. W naszym katalogu oprogramowania pojawiła się darmowa edycja programu CyberLink Power2Go do nagrywania nośników CD/DVD/BD, aplikacja Start Button 8 przywracająca menu Start w najnowszej odsłonie Windowsa, program do projektowania CAD o nazwie NaroCAD, emulator wirtualnych napędów MagicDisc, wielofunkcyjna przeglądarka plików graficznych ImageGlass, rozbudowany konwerter wideo ACDSee Video Converter Pro oraz lekki odtwarzacz płyt Blu-ray Aiseesoft Blu-ray Player i konwerter dokumentów PDF To WORD Converter. Dział emulatorów rozszerzony został o takie pozycje jak Jnes, Project64, Mini vMac, ScummVM, WinUAE, MAME, no$GBA czy Visual Boy Advance M. Swoją uwagę warto również zwrócić na bezpłatny kombajn multimedialny JRiver Media Jukebox, narzędzie Driver Magician do zarządzania sterownikami, wielofunkcyjny menedżer plików My Commander, narzędzie DVD Flick służące do authoringu DVD, aplikację HDR Darkroom potrafiącą tworzyć obrazy w technice HDR oraz zaawansowany program Movavi Screen Capture Studio do rejestrowania wideo na komputerze. Wśród debiutantów znajdziemy również takie pozycje jak GiliSoft Video Editor, SnipSnip, Razer Synapse, Decor8, mute.fm, WonderFox DVD Ripper Speedy, Stereoscopic Player, Video Booth, moneyGuru, XtremeMark oraz Epic Pen. Ponadto z myślą o fanach cyfrowej rozrywki udostępniliśmy kultową już produkcję League of Legends.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do testowania debiutujących na łamach dobrychprogramów aplikacji. Czekamy również na Wasze propozycje oprogramowania, które chcielibyście, abyśmy to my przetestowali i udostępnili w naszej bazie :-)

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)