WindowsGryZręcznościowePogo Sticker 1.0.3

Pogo Sticker 1.0.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pogo Sticker to gra platformowa, w której główny nacisk został położony na aspekty zręcznościowe. W przeciwieństwie do klasycznych gier tej kategorii, bohater nie musi walczyć z przeróżnymi przeciwnościami losu typu: zapadnie, martwe pola, windy, teleportery czy wrogo nastawieni "tubylcy". Jego główną, a zarazem jedyną bolączką jest odpowiednie opanowanie umiejętności podskakiwania na czymś, co może przypominać piłkę.

Ten niestandardowy sposób przemieszczania się bohatera jest główną atrakcją całej gry. Układy nie są bardzo skomplikowane, a końcowy punkt dotarcia w każdym z nich nigdy nie jest oddalony daleko od linii startu. W takim razie wydawać by się mogło, że nic prostszego nie mogło się nam przydarzyć jak tylko poodbijać się beztrosko kilka razy i zaliczać planszę po planszy. W tym miejscu będę musiał wszystkich myślących w ten właśnie sposób mocno rozczarować. Opanowanie tajników poruszania się w Pogo Sticker potrafi zająć naprawdę sporo czasu. Na początku wydaje się, że wszystko to przeczy prawom fizyki i że każdy ruch jest dziełem przypadku. W poruszaniu się po planszy ma nam pomóc lewy klawisz myszki odpowiedzialny za nadanie siły odbicia oraz ruch myszy lewo-prawo, przy pomocy których określamy siłę pochylenia odbicia. Dodatkowym udogodnieniem jest biała, pionowa linia w prawej części ekranu informująca o poziomie sił witalnych naszego bohatera. Co prawda oprawa graficzna oraz dźwiękowa nie powalają na kolana, ale te aspekty schodzą tu na dalszy plan. Każdy, kto zacznie próbować swych sił w Pogo Sticker, od razu o nich zapomni, skupiając całą swą uwagę na kontroli trakcji lotu naszego skoczka. Zadaniem gracza jest dotarcie do czerwono-białego pola, które w każdym układzie oznacza linię mety.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentJetro Lauha
Liczba pobrań8 224
Data aktualizacji3 lut 2006
Rozmiar pliku1.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)