AndroidWiadomościPogodapogoda24: pogoda i radar
pogoda24: pogoda i radar ikona

pogoda24: pogoda i radar2.62.3

  • pogoda24
  • pogoda24
  • pogoda24
  • pogoda24
  • pogoda24
  • pogoda24
  • pogoda24

pogoda24 to ciesząca się dużą popularnością aplikacja pogodowa stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych. Dzięki niej użytkownik uzyskuje wygodny dostęp do prognozy nawet na 16 dni, a także widoku z radaru satelitarnego i kamerek internetowych.

Aplikacja stworzona została przez niemiecki portal wetter.com w 2022 roku z dużym naciskiem na prostotę użytkowania oraz intuicyjny interfejs graficzny. Jednym z najistotniejszych jej atutów jest dokładność oraz szczegółowość oferowanych prognoz pogodowych. Do dyspozycji użytkownika oddano prognozy godzinowe, dzienne oraz długoterminowe obejmując 7 a nawet 16 dni w przód. pogoda24 dostarcza precyzyjne dane uwzględniające m.in. temperaturę powietrza, prędkość i kierunek wiatru, ciśnienie atmosferyczne, wilgotność, ilość potencjalnych opadów oraz długość dnia i godziny nasłonecznienia.

To jednak nie koniec możliwości, które oferuje aplikacja. Dzięki aktualizowanemu w czasie rzeczywistym radarowi możliwe jest śledzenie nie tylko występujących w różnych regionach opadów, jak również zachmurzenia i wiatru. Pozwala to przygotować się na zmieniające się warunki atmosferyczne. Co więcej, Pogoda24 oferuje funkcje dostępu do kamer pogodowych, które dają użytkownikowi możliwość podglądu aktualnych warunków, np. w lokalizacjach, do których się wybierają.

Aplikacja zapewnia również powiadomienia o ważnych alertach pogodowych, takich jak nadchodzące burze czy ulewy, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowników, pozwalając im na szybkie reagowanie na zmieniające się warunki.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań82
Data aktualizacji11 cze 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
pogoda24: pogoda i radar ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)