bDXOgvsR

pokazwirusa.pl

Pobierz program
lub uruchom w przeglądarce
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

pokazwirusa.pl to aplikacja dostępna z poziomu przeglądarki internetowej, która pozawala sprawdzić aktualne informacje dotyczące potwierdzonych zakażeń koronawirusem (symbol 2019-nCoV) na terenie Polski.

bDXOgvsT

Dzięki oferowanej przez aplikacje mapie możliwe jest obserwowanie rozwoju epidemii wirusem z Wuhan w naszym kraju. pokazwirusa.pl pobiera z oficjalnych źródeł informacje o nowych przypadkach zakażeń i nanosi je na mapę Polski. Dodane są tam również dane o oddziałach zakaźnych, laboratoriach, stacjach PSSE na terenie Polski.

Ponadto platforma pobiera najnowsze wiadomości na temat rozprzestrzeniania się choroby z serwisów informacyjnych i udostępnia je w niewielkich boksach. Znajdziemy tam dane o potwierdzonych zakażeniach, tzw. ozdrowieńcach, przypadkach śmiertelnych i w trakcie leczenia, obserwowanych pacjentach, hospitalizowanych, objętych kwarantanną oraz ilości przebadanych próbek.

pokazwirusa.pl potrafi również wyświetlić symulację ilustrującą rozprzestrzenianie się koronawirusa na terenie naszego kraju.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań18 058
Data aktualizacji16 mar 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXOgvty
bDXOgvtP