WindowsAkcesoriaInne akcesoriaPokémon Go Desktop Map
Pokémon Go Desktop Map ikona

Pokémon Go Desktop Map0.3.4

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Pokémon Go Desktop Map to aplikacja dla systemu operacyjnego Windows, która stanowi ciekawą propozycję dla miłośników gry Pokemon Go wydanej na urządzenia mobilne z iOS lub Androidem.

Choć rozgrywka w Pokemon Go opiera się między innymi na szukaniu Pokemonów w prawdziwym świecie przy wykorzystaniu technologii rzeczywistości rozszerzonej, za sprawą Pokémon Go Desktop Map możemy ułatwić sobie to zadanie. Opisywane narzędzie pobiera bowiem dane z aplikacji Pokemon Go w celu zlokalizowania wszystkich Pokemonów znajdujących się w pobliżu gracza. Po wykonaniu tych czynności informacje na temat Pokemonów przedstawione są na czytelnej mapce, gdzie wspomniane stworki pojawiają się w formie ikonek.

Pokémon Go Desktop Map świetnie sprawdza się nie tylko na komputerach stacjonarnych (co mogłaby sugerować nazwa), ale i na laptopach. Wymaga jedynie zalogowania się na utworzone wcześniej konto użytkownika i dostępu do Internetu. Program idealnie sprawdzi się, gdy zechcemy opracować trasę przed wyjściem na spacer, mającym na celu złapanie kolejnych Pokemonów

Mimo iż Pokémon Go Desktop Map zasadniczo nie można korzystać "w terenie", aplikacja zawiera funkcję dla urządzeń przenośnych. Po kliknięciu przycisku "mobile" wygenerujemy kod QR, który będziemy można zeskanować lub wprowadzić do przeglądarki internetowej smartfona.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań380
Data aktualizacji4 paź 2016
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Pokémon Go Desktop Map ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)