iOSGryStrategicznePokemon Shuffle Mobile
Pokemon Shuffle Mobile ikona

Pokemon Shuffle Mobile

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pokémon Shuffle Mobil to kolejna produkcja w świecie Pokemonów, stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych. Jest dostępna zarówno na przenośną konsolę 3DS jak i urządzeni z systemem iOS oraz Android.

Pokémon Shuffle Mobil najprościej określić jako match-3 w świecie Pokemonów. Rozgrywka, w dużej mierze opiera się na łączeniu minimum trzech takich samych elementów. Tutaj przedstawionych jako pokemony. W przeciwieństwie do wielu podobnych produkcji przenosić możemy dwa dowolne elementy na planszy.

Odpowiadają one poszczególnym pokemonom i to od nas w dużej mierze zależy jakie pokemony ujrzymy na planszy. Przed każdą potyczką decydujemy, które z już posiadanych chcemy wystawić, tak aby łatwiej pokonać i złapać kolejnego z nich. Jeżeli Pokemon na którego polujemy jest podatny na żywioł wody, warto właśnie takie wystawić przeciwko niemu. W każdej potyczce mamy limit ruchów.

Na koniec biorąc pod uwagę ilość zebranych punktów oraz wykorzystanych tur rośnie szansa na załapanie pokonanego pokemona i dołączenie go do swojej kolekcji. Struktura gry nie odbiega od innych znanych tytułów z gatunku match-3. Mamy więc mapę i kolejne misje w formie punktów. Niestety nie zabrakło również mikropłatności.

Za dodatkowe środki kupujemy ulepszenie, życia (tradycyjnie jeżeli nie chcemy płacić musimy długo czekać na ich regenerację), zwiększenie szansy na złapanie Pokemona itp. Mikropłatności jest wiele i towarzyszą nam już od samego początku. Zawodzi również oprawa graficzna. Gra prezentuje się przeciętnie, zwłaszcza na tle innych, konkurencyjnych tytułów z tego gatunku. Za zaletę należy uznać wsparcie dla synchronizacji postępów w grze pomiędzy różnymi urządzeniami. Pokémon Shuffle Mobil to propozycja głównie dla zagorzałych fanów serii. Pozostali gracze znajdą ciekawsze i lepiej wykonane tytuły z tego gatunku.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań79
Data aktualizacji16 cze 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Pokemon Shuffle Mobile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)