Poketscan: polska aplikacja pozwoli namierzyć nawet najrzadsze Pokemony

Poketscan: polska aplikacja pozwoli namierzyć nawet najrzadsze Pokemony

Poketscan: polska aplikacja pozwoli namierzyć nawet najrzadsze Pokemony
27.07.2016 10:49, aktualizacja: 27.07.2016 12:43

Narzędzi wspomagających łapanie ich wszystkich jest corazwięcej, niedługo biedne Pokemony nie będą miały żadnych szansna wolność. Teraz do tej listy dołączyło polskie narzędziePoketscan, stworzone przez programistów i analityków Big Data zfirmy Cloud Technologies. Pozwala graczom sprawdzić, gdzieprzebywają poszukiwane przez niego Pokemony, jaką trasą pokonująi do kiedy można je złapać.

Złapanie najrzadszych i najpotężniejszych Pokemonów jestbardzo trudne. Chodzić za Snorlaxem możecie cały rok, a i tak gopewnie nie złapiecie (może siedzi na środku pustyni?). Webowaaplikacja z Cloud Technologies jest jednym z tych rozwiązań, którebazują na ujawnieniu API gry. Analiza danych wymienianych międzyaplikacją i serwerami Pokemon GO pozwoliła na ustalenie położeniaposzczególnych Pokemonów i czasu ich aktywności. Teraz wystarczyto połączyć z mapami Google – i nagle gra staje się sporołatwiejsza.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Programiści z Cloud Technologies przyznali, że w ich firmiewiele osób gra w hit Niantica i kolekcjonuje kieszonkowe potwory. Towłaśnie nakłoniło ich do napisania sprzężonej z Mapami Googleutrzymanego w stylu retro, interaktywnego skanera Pokemonów. Mapa wyświetla ich położenie nacałym świecie, a wyszukiwarka pozwala znaleźć potworka zarównopo nazwie jak i przez kliknięcie ikony. Możemy też po prostuwpisać swój adres, by sprawdzić, na co można zapolować zPokeballem w okolicy.

Aplikację znajdziecie pod adresem poketscan.com.W zasadzie działa, choć momentami bywa tak przeciążona, że leży. Czasem też trzebapoczekać na wyniki. Należało się tego spodziewać, Polacy należąbowiem do najbardziej aktywnych graczy na świecie, a przecież nietylko oni z serwisu korzystają – autorzy narzędzia przyznają, żemieli już użytkowników z takich krajów jak Kolumbia, Meksyk czyWietnam.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)