bDTVesKZ
Poki for Pocket ikona

Poki for Pocket

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Poki to nieoficjalna aplikacja do obsługi usługi o nazwie Pocket. Zapewnia nam dostęp do zgromadzonych za jej pomocą artykułów, ich edycji oraz czytanie. Pozwala również na dodawanie nowych treści.

bDTVesLb

Aby móc skorzystać z aplikacji należy zalogować się na nasze konto w usłudze Pocket. Po krótkiej synchronizacji ujrzymy listę ostatnio dodanych artykułów wraz z podglądem. Z tego poziomu możemy też nimi zarządzać dodając odpowiednie tagi, kasując, udostępniając, czy też oznaczając jako ulubione.

Dostęp do podobnych opcji mamy po przejściu do konkretnego artykułu. Dodatkowo otrzymujemy podstawowe narzędzie do edycji wyglądu tekstu, takie jak zmiana wielkości czcionki czy też justowanie. Artykuł w przypadku wersji dla komputerów i trybu pełnoekranowego nie zajmuje całej szerokości ekranu. Oczywiście aplikacja może współdzielić miejsce na pulpicie z innymi programami, a w przypadku wersji dla Windows 10 bez większego problemu pracować w oknie.

W opcjach możemy ustawić ilość przetrzymywanych w pamięci artykułów dla poszczególnych kategorii oraz zmienić ustawienia synchronizacji. Pomimo iż w opcjach znajdziemy zakładki dotyczące systemowego syntezatora mowy, nie udało się go uruchomić z poziomu aplikacji.

Większość możliwości Poki dostępna jest za darmo, w tym te najważniejsze. Jeżeli program przypadnie nam do gustu, to w cenie 13 zł za aplikację dla wybranego systemu, bądź też 21,50 zł za wersję uniwersalną dla Windows Phone i Windows 8 odblokujemy synchronizację w tle, możliwość edycji wielu artykułów jednocześnie czy też dodatkowe skórki.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Producentcee
Liczba pobrań189
Data aktualizacji20 lip 2015
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Poki for Pocket ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTVesLG
bDTVesLX