bDTVgYAB
Pokki ikona

Pokki0.269.7.802

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pokki to ciekawy klient najpopularniejszych usług i aplikacji webowych. Z jego pomocą uzyskamy błyskawiczny dostęp do swojego profilu w serwisie Facebook, skrzynki pocztowej GMail, informacji rozpowszechnianych za pośrednictwem kanałów RSS, prognozy pogody i wielu innych, bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej.

bDTVgYAD

Aplikacja instaluje się jako gadżet dostępny z poziomu paska zadań w systemie Windows. Domyślnie oferowany jest jedynie moduł pozwalający na obsługę naszego konta w serwisie Facebook, jednak Pokki posiada zestaw kilkunastu dodatkowych modułów, których instalacja ogranicza się jedynie do kliknięcia odpowiedniej ikonki w głównym oknie. Wśród najciekawszych z nich poza wspomnianym komponentem do Facebooka znajdziemy także klienta poczty GMail i serwisu Twitter. W odróżnieniu od większości narzędzi tego typu, Pokki nie tyle dostarcza informacji o nowych wpisach w naszym profilu lub profilu znajomych, nowej poczcie itp., ale daje również możliwość pisania i publikowania własnych wpisów oraz tworzenia i wysyłania wiadomości e-mail, zarządzania folderami i wiadomościami w naszej skrzynce.

Zestaw modułów wbudowanych w Pokki zawiera także czytnik wiadomości, pochodzących z dodanych przez użytkownika kanałów RSS, komponent wyświetlający prognozę pogody dla wskazanej lokalizacji, moduł pozwalający na wyszukiwanie informacji za pośrednictwem wyszukiwarki Google i kilku innych serwisów informacyjnych. Większość dostępnych z poziomu Pokki gadżetów gotowa jest do użycia zaraz po instalacji. Wyjątkiem są klienty usług, wymagających zalogowania do własnego profilu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.111 ocen
Liczba pobrań3 213
Data aktualizacji5 kwi 2016
Rozmiar pliku0.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Pokki ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTVgYBi
bDTVgYBz